BIP
Deklaracja dostępności BIP
FERYJNY HANDBALL
Turniej mini piłki ręcznej „Ferie z PMOS”- Libiąż 2009

W dn.27.02.09r w hali sportowej ZS w Libiążu odbył się turniej mini piłki ręcznej. Wzięli w nim udział chłopcy urodzeni w 1998r i młodsi. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały 2 x 12 min.
Po raz pierwszy w turnieju udział wzięła drużyna z Regulic, w której składzie występowało kilka dziewcząt. Debiutanci z Regulic byli blisko sprawienia niespodzianki wygrywając z gospodarzami pierwszy mecz, a w drugim do przerwy prowadząc z Babicami. Nieznaczna porażka pozwoliła na zajęcie czwartego miejsca. Bardzo dobry mecz gośćmi z Chorzowa rozegrali gospodarze. Drużyna PMOS „Żak” Libiąż postawiła rywalom bardzo duże wymagania i do ostatniej minuty walczyła o korzystny wynik, ostatecznie przegrywając tylko dwoma bramkami.
Końcowa klasyfikacja turnieju została ustalona w dwóch ostatnich meczach. Najpierw zmęczeni i zdekompletowani libiążanie ulegli zespołowi z Babic, następnie w meczu o pierwsze miejsce chrzanowianie po bardzo zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu ulegli drużynie z Chorzowa 7:10, która wyjechała z głównym trofeum do domu.
Najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn zostali nagrodzeni pamiątkowymi koszulkami. Byli to: